Vedik astrolojisi 5000 yıllık hint kutsal metinleri vedalara dayanan kadersel karmik astrolojidir. Geçmiş karma, Rashi/ Doğum haritasının karma evleriyle, bu hayata taşınır. Zorlu transitler ve dasalar karmik temizlik ve arınma zamanıdır.

Hint Astrolojisinde doğum haritanız, yükselen burcunuz, Ay burcunuz, tüm gezegenlerinizin horoskopta hangi burçta/ nakşatrada ve evde yerleştiğini, Aydüğümleri Rahu ve Ketunun, jüpiter ve satürnün yıldız haritanızın hangi evinde transitte olduğunu yani hangi konuları aktive ettiklerini, Sadesati/Kandaka Satürn döneminizi ve hangi gezegenin hayat periyodunda olduğunuzu, yani dasa ve antardasanızı öğrenmek istiyorsanız, Çağdaş Yaşamı destekleme derneğine, Çağdaş Eğitim Vakfına, Löseve, Nesin Vakfına, Mehmetçik Vakfına yada Darüşşafakaya gönlünüzden kopan (minimum 300 TL) bağış yaparak siz de karanlığa ışık tutun.

Güncel Bağış Dekontunun ekran resmi ve doğum bilgilerinizi -gün/ay/yıl/ kesin saat/doğum yerini aşağıdaki mail adresime göndermenizin ertesinde Vedik Astroloji haritanız hakkında kısa, genel bilgi sahibi olabilirsiniz.

Jüpiter dasa bitip de Satürn dasaya düşenler, ya da merkür dasa bitip de Ketu dasaya girenler, ” ne oldu bana, neden her şey aniden değişti” diye paniğe kapılanlar, hayatta herşey bir disiplin içinde ilerliyor. Herşey ilahi bir planın parçası. Vedik astroloji dasa sistemi, bu planlamanın zamanını vermesi açısından son derece önemli bir bilgidir. Jyotish ışıktır. Batı astrolojisi sadece transitlerle bu düşüşleri veya çıkışları açıklayamaz. Hangi dasada olduğunu bilen ve gelecek olan dasaya kendini hazırlayan kişi, kendi hayat planına ait bilgiyle aydınlanır. Telaşa kapılmaz ve sabırla bu disiplini kabullenirse herşey daha kolay olur.

” Şüphesiz her zorlukla birlikte bir kolaylık vardır.”

İnşirah suresi/5

Namaste

gul.oguz@yahoo.com.

 

İletişim

Bir cevap yazın