Hint Astrolojisinde Yıldız Haritası Analizi

Genel analiz;

Vedik astroloji ışığında evlilik, çocuk, para, kariyer, aydınlanma, dharma (hayat amacı), karma, dasalar yani hayat periyotları hakkında detaylı çalışma.

Hint astrolojisi kadersel astrolojidir. Ruhun yol haritası yıldız haritasında şifrelenmiştir. DHARMANIZ- Hayata geliş amacınız nedir? Mutluluk yolunuz nedir? Haritanın kördüğüm noktaları. Şanslar/şanssızlıklar. Gizli potansiyeller.

VARGALAR yani önemli alt haritalar Navamsa (Evlilik, Mutluluk, Gezegen güçleri Haritası), Dasamsa (Kariyer ve başarı Haritası) Saptamsa (Çocuk Haritası)Hora chart (Para) analizi yapılması İçin doğum saati kesin olmalıdır. Aksi takdirde tam isabetli sonuca ulaşılamaz.

Hangi göksel tesirler altındasınız?

Vedik Dasa analizi ve önemli transitler.

Satürn, Ay düğümleri, Jüpiter, hayatın hangi alanlarında değişim yaratacak. Kaderimize yön veren karmik güçler, hayatınızda ne gibi etkiler yaratacak?

Hayatın hazan mevsimi; yaşamda dönüm noktaları Karanlık Sadesati, Kandaka Satürn, Asthama Satürn Dönemleriniz ne zaman?

Şans hayatın hangi alanlarından, ne zaman yüzünüze gülecek?

Yıldız PlanıAçılımı Farkındalık Yaratır.

Vedik astroloji detaylı analiz yaptırmak isteyenler, analiz ücretini, şahsi hesabıma değil, maddi gücü olmayan çocukların okutulduğu NESİN VAKFINA, ÇAĞDAŞ YAŞAMI DESTEKLEME DERNEĞİNE, ÇAĞDAŞ EĞİTİM VAKFI/ ÇEV ya da LÖSEVE 400 TL. bağış yaparak karanlığa bir nebze ışık tutacak. 

Değişim çağdaş eğitimle başlar. 

Yıldız planınıza dair merak ettiğiniz her konuda vedik astroloji yolunuza ışık tutsun.

Özel Özet Analiz

Sadece hint astrolojisine göre yükselen burcunuz ay burcunuz ve kısa bir horoskop analiziyle birlikte bir yıllık önemli transit ve dasalarınızı  içeren özel özet bir analiz seçeneği sunuyorum. Bunun için 150 TL bağış yapmanız gerekiyor.

Hadid Suresi 18/ Yaşar Nuri Öztürk: “Şu bir gerçek: Sadaka veren erkeklerle sadaka veren kadınlar, bir de Allah’a güzelce borç verenler için karşılıklar kat kat yapılır. Onlar için, onur verici bir ödül de vardır.”

Kasas Suresi, 84. ayet: “Kim bir iyilikle gelirse, artık onun için daha hayırlısı vardır; kim bir kötülükle gelirse, artık kötülükleri yapanlar, yalnızca yaptıklarıyla karşılık görürler.”

Herkesin ektiğini biçtiği “karma yasası” nın işlediği bu evrensel sistemde, hayır işleri karmik temizliğin temelidir. Dharmamızın yolunda biz de kendimizi bilgimizi bu yola adadık ki aydınlığın kapıları açılsın.

Bağış dekontu ve doğum bilgilerinizle talebinizi iletiyorsunuz. Analiz dosyasını talep sırasına göre yolluyorum.

Namaste

Gül Oğuz Öztuğ

Jyotish ışığı yolumuzu aydınlatsın.

http://nesinvakfi.org/bgshsplr.php

burs@cydd.org.tr

https://www.losev.org.tr/bagis/Bagis.html

http://www.cev.org.tr/burs-destek-formu/

İletişim: gul.oguz@yahoo.com